Online Danışmanlık

 

Online danışmanlık nedir?

Almak istediğiniz danışmanlığı fiziki bir ortamda değil de iletişim olanaklarından yararlanarak sanal bir ortamda gerçekleştirmeniz, online danışmanlık almanız anlamına gelmektedir.

Bu yöntemle Türkiye’nin ve dünyanın her köşesindeki danışanlarıma, onların uygun olduğu zaman dilimlerinde ulaşıyor ve destek sağlıyorum.

Hangi koşullar sağlanmalıdır?

Güvenilir bir internet bağlantısı.

Skype veya massenger gibi görüntülü iletişim sağlayıcı bir program yüklediğiniz pc veya mobil telefon.

Rahatça konuşabileceğiniz, zil sesi, kapı sesi gibi dış ortam seslerinden arındırılmış bir ortam.

Ödemenizi seansınızdan önce gerçekleştirmek ve belgesini mail yoluyla göndermek.

Niçin tercih edilir?

İstanbul’un trafik sorununu aşmış olursunuz. Sadece İstanbul’un değil, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bana, arzu ettiğiniz zaman diliminde ulaşabilirsiniz; hem de evinizin veya ofisinizin konforlu ortamında kalarak.

Herhangi bir olağanüstü durum yaşayıp randevunuza sadık kalmazsanız, tekrar ofisimde ancak çok daha ileri bir tarihe randevu alabilecekken, bu yöntemle daha erken bir zamana randevu bulabilme olasılığınız çok daha yüksektir.

Yaşadığınız coğrafi ortamda kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz bir danışman bulamıyorsanız, bu yöntem sayesinde bana ulaşabilir ve bu coğrafi sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Yurtdışında bulunuyorsanız ve kendi anadilinizde bir danışman ihtiyacındaysanız, bana bu yöntemle hızla ulaşabilir, aradığınız sıcak ve içten desteğe kavuşabilirsiniz.

Randevu talepleriniz çok daha esnek olabilir; oldukça geç veya oldukça erken saatlerde bile randevu almanız mümkün olabilir.

Herhangi bir sebepten ötürü danışmanlık aldığınız bir şekilde bilinsin veya görülsün istemiyor olabilirsiniz; bu yöntemle bu konuda da içiniz rahat olacak, evinizin içinden süreci sürdürebileceksiniz.

Belirsiz zamanlarda çalışan, aşırı seyahat eden, gün içinde izin alma olanağı olmayan, her an bir toplantı veya müşteri ziyareti yapmak durumunda olan birisi olabilirsiniz; bu yöntemle diğer işlerinizi aksatmadan çok dar bir zaman aralığınızı bile değerlendirebilir, bana ulaşabilirsiniz.

İş seyahatleriniz, hafta sonu programlarınız, yazlık dönemleriniz, sınav haftalarınız gibi özel durumlarınızda da danışmanlık alma sürecinizi sekteye uğratmadan, esnek bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Acil ihtiyaçlarınızda, randevu bulma şansınız bu yöntemle çok daha yüksektir.

Hasta ve hasta yakınları, kendi özel durumlarından dolayı dışarı çıkmakta zorlanabilir veya hiç çıkamayabilirler. Böyle durumlarda hasta bireyler odalarından veya yataklarından, hasta yakınları ise bakım verdikleri kişileri başka birine emanet etmeye gerek kalmaksızın evlerinin bir odasından, yine bu yöntemle bana rahatlıkla ulaşabilirler.

Bebeği veya küçük çocukları olan hatta çocuklarının yoğun programlarına eşlik etme durumunda olduklarından kendilerine bir türlü zaman ayıramayan ebeveynler, ufak zaman dilimleri yaratarak bu yöntemden yararlanabilir ve bana hızla ulaşabilirler.